Yurdum Limited

Hakkımızda

Yurdum Yazılım Ekibi
Ekibimiz yazılım uzmanı, grafik-web tasarımcı, eğitimci ve yayıncının da bulunduğu bir kadro ile eğitimli ve deneyimli destek personelinden oluşmaktadır.

Firmamız
Şirketimiz, yaklaşık 5 yıldır faaliyettedir. Şu anda yaklaşık 18.000 kullanıcı firmamızdan web sitesi hizmeti almaktadır. Müşteri sayımız, güçlü referanslarımız sayesinde hızla artmaktadır.

Müşterilerimiz
arasında her sektörden firmalar, esnaf, devlet kurumları, okullar, öğretmenler, dernekler, vakıflar ve her meslek grubundan kişiler yer almaktadır.

Ürünlerimizin En Temel Özellikleri
kapsamlı, kaliteli, kolay kullanımlı ve ekonomik olmalarıdır. Bu özellikler sayesinde herkes web sitesi sahibi olabilmekte ve sitesini bir başkasına ihtiyaç duymadan internete bağlanabildiği her ortamdan yönetebilmektedir. Web yazılım ürünlerimiz, müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda sürekli olarak geliştirilmektedir.

Hedefimiz
Uzun yıllar bu alanda faaliyet göstermek; kalite, verim ve fiyat olarak kullanilabilir ürünler ortaya çıkarmaktır. Düşük fiyatlı ve yüksek kaliteli hizmetler üreterek herkesin bu hizmetlerden yararlanmasını sağlamaktır.

Gerçekleştirdiğimiz Projeler

İŞİM NETTE ® - Türk Ekonomi Bankası (TEB) sponsorluğunda Yurdum Yazılım tarafından gerçekleştirilmiştir. Bu proje kapsamında TEB, şirketimizin sağladığı web sitelerini, belirli koşullarla kendi müşterilerine ücretsiz sunmaktadır.

MOBİL SINIF ® - Firmamızca geliştirilen Mobil Sınıf projesi ile ülkemizdeki binlerce öğretmen, sınıfını internet ortamına taşımıştır. Online sınav, ödev ve benzer etkinlikleri internet üzerinden yayınlama imkanı bulmuştur. Uygulama sayesinde; öğrenci, öğretmen, veli ilişkisi çok daha güçlü hale gelmiş, ciddi anlamda zaman tasarrufu sağlanmış, kâğıt sarfiyatı azaltılarak ülke ekonomisine katkıda bulunulmuştur.

Markalarımız ®
Yurdum®, Mobil Sınıf®, Siteniz Olsun®, İşim Nette®

Basında Biz
Haber7 (02 Ağustos 2012) - 10 dakikada web siteniz olabilir
Haber7 (25 Haziran 2012)
- 10 dakikada web sitesi yayınlanabilir mi?
Haber7 (19 Haziran 2012) - Web sitesi alırken dikkat edilecekler

Saygılarımızla...
Yurdum Yazılım Ekibi

   

Yer Sağlayıcılığı
Faaliyet Belgesi
YURDUM
Marka Tescil Belgesi